Проста аналітика від командиру клана УА__Т.

Вітаю ігрове ком’юніті “світу танків”, а також гостей сайту, хочу поділиться простою думкою напередодні важливого вибору курсу нашого життя на наступні кілька років. Так я про вибори Президента України (Головнокомандуючого армією та головного дипломата країни). Хоч багато хто і не люблять цю тему але всеж ми можем не цікавитися політикою, але політика потім зацікавиться нами рано чи пізно та загляне до нашого карману. Так от поки  ми тут сперечаємося, той такий, а цей такий, а виявляється, що досить просто, навіть скориставшись російськомовною вікіпедією (дивіться другий скрін), отримати відповіді на ряд ключових питань, тобто кому і за що ми платимо в своїй країні.

Так от коротко та тезісно:

  • Енергетика (без неї ні куди, навіть ноутбука не увімкнем :) ) – ДТЕК, Обленерго (Ахметов, Суркіси та інші… );
  • Бензин (куди ж без нього, чекати поки прийде Ілон Маск ще мабуть довго…) – Укрнафта, НПК “Галичина” і т.д. (Коломойский і Ко…);
  • ГазДетальніше тут (видобуток та належність – Держава, Ахметов, Коломойський, Ставицький, );
  • Харчова промисловість (тобто те що ми часто купляємо) – “Наша Ряба” та інш. підприємства  (Косюк Юрій, Андрій Веревський – найкрупніші на ринку харчової промисловості).

Що виходить ? Що платимо ми тим чи іншим алігархам причетним до одізної партії регіонів, а винимо в усьому Поршенко, який нам конфети намагається продати (до речі щоб їх продати він розуміє що нація повина буде не бідна…) , було б так смішно якби не так прикро, коли бачимо що дуже багато людей не добачають звідки ноги ростуть.

Накидав пару скрінів, можете самі перевірити в інтернеті, найбагатші люди в Україні, з позначками причетності до тієї чи іншої політ. сили зверніть будь ласка увагу на партію регіонів (ПР) при якій так феєрично зростали статки алігархів та космічно зростав державний борг (так так, а віддавати його нам всим…):

Топ-100-миллионеры

Топ-мілліардери в Україні:

Миллиардеры

 

А тепер просто треба включитись та поміркувати, що до чого та кому вигідно щоб був Зе а не ПО… Як ми бачимо, статки алігархів суттево зменшились за 5 років, зменшились статки і чинного президента – але це його ініциатива і він як раз розумів що процес деалігархізації тим чи іншим боком пов’язаний з втратою капіталів, а от чи згодні з ним інші предсавники “еліти” або чи згоден з ним пан Коломойський до якого дуже багато питань по “Приватбанку”, судові позови, справи з боку ФБР…, мабуть ні … й для деяких фігура ЗЕ це свого роду просто рефанш та спроба повернути  старий  порядок, тільки навряд чи від цього виграють прості громадяни країни…

Bookmark the permalink.

Напишіть відгук