“ОПЕРАЦІЯ« CONTRAS ». Час прийшов.”

Prefiero morir de pie que vivir siempre arrodillado!
Краще померти стоячи, ніж жити на колінах

В кінці травня 2017 роки мені подзвонив Максим (Argentum_Stellata) Швахін і запропонував зустрітися. Зустріч відбулася в серці ділової Москви (Москва City).

Розмова пішов про Глобальній карті, про байдужість співробітників компанії до ком’юніті, про те, що нам нема чого ділити і що вистачить фінансувати зі своєї кишені щомісячну статистику кількості боїв на ГК, створюючи ілюзію благополуччя і хорошої роботи виконавців. Пора об’єднатися всім лідерам, спонсорам і показати, нарешті, хто платить зарплату працівникам в Мінському офісі. Природно, все це буде носити ігровий характер, так як ми граємо в гру.

Підсумком зустрічі стало історичне рішення про перший в історії Глобальної карти тотальному смакота всіх Топових Альянсів, Союзів, Кланів і Співтовариств. Створення Союзу. Саме Союзу, а не тимчасового Пона. Фактично створення мега-альянсу. З єдиним кольором на ГК, єдиної координацією, єдиними цілями і одним, але дуже потужним ворогом Союзу «Контрас».

Чому Контрас?
Невелика історична довідка. У 80х роках минулого століття в маленькій латиноамериканській країні Нікарагуа стався комуністичний переворот і до влади прийшли комуністи Сандиністи на чолі з Генералом Ортегою. Їм протистояли Контрас (ісп. Contras, скорочення від ісп. Contrarrevolucionarios, контрреволюціонери). Збройна опозиція комуністичному режиму. Контрас вели громадянську війну проти тоталітаризму. Об’єднували різні політичні сили. У 1990 році режим сандиністами упав. Комуністичний режим, це демагогія, цензура, небажання нічого міняти. Контрас домагалися свободи і шанобливого ставлення до народу. Аналогію кожен проведе сам.

Протягом декількох тижнів були проведені переговори з усіма топовими (топ 300) кланами, що грають на 10 левел і мають хоча б одну боєздатну роту. Було складено кілька планів дій. На випадок протидії і витоків інформації до розробників.

Спеціально була зібрана скайп-конференція на 100+ лідерів, де періодично залишалася інформація та дезінформація. Як і передбачалося, інформація моментально копіювалася розробникам (підлиз, як водиться багато, але про штрейхбрехерах і зрадників пізніше).
Крім того був зібраний штаб з обмеженим колом осіб, главами Альянсів і великих об’єднань. Саме в цій Конференції розроблявся основний план. Все продумано до дрібниць.

Підготовлено офіційне звернення до керівників компанії WG.

1. Всі наші дії будуть проходити відповідно до Угодою. Це архіважливо і мої юристи будуть чекати будь-якого приводу для подачі позову в Кіпрський суд (за місцем реєстрації компанії WG) за порушення прав споживача.

2. Ми діємо в інтересах всіх гравців беруть участь у кланових іграх і кому не байдужа ГК. Нам неважливо, на якому місці ваш клан в рейтингу. Все чого ми добиваємося, буде на благо будь-якого клану грає або мріяв грати на ГК. Але суперник у нашій боротьбі настільки сильний, що основний тягар боротьби візьмуть на себе клани топ 300+, які зможуть утримувати провінції від зрадників і штрейхбрехеров. Топові колективи і топ роти будуть виконувати поліцейські функції, перебуваючи у вільному плавання і контролюючи висадки і заколоти, що виникають на землях слабших кланів.

3. Наше головне завдання знизити ігрову активність на ГК до мінімуму протягом звітного періоду. Ігнорування бездарних квестів. Відмова від бойових дій по землі.

4. Операція буде координуватися кращими координаторами Альянсів і Союзів.

5.Создан фонд для підтримки і фінансування операції. Залучені ресурси всім спонсорам, співчуваючих руху.

6. Всі хто готовий приєднатися, і має можливість утримувати території на ГК, отримають від координаторів землі. Періодично буде проходити ротація кланів на землі, через контрольовані висадки.
Основна умова – єдиний колір і беззастережне підпорядкування координації.

7. Клани і Спонсори, які відмовляться від участі в операції будуть визнані зрадниками інтересів ігрового співтовариства і піддані громадському осуду і обструкції усіма законними способами.

8. Інформація про протест буде поширена у всіх околотанкових ресурсах і в ЗМІ. Новини та короткий зміст протесту буде переведено на Англійська, Французька, Китайський і Іспанська мови і розміщені на Новинних порталах, які висвітлюють ігровий бізнес. В Європі, США, Китаї, Південно-Східної Азії і Латинській Америці. Скрізь де грають в WOT.

9. Звернення буде оформлено у вигляді відкритого листа до керівника компанії WG В.А. Кислого.

Орігінал статті:

http://forum.worldoftanks.ru/index.php?/topic/

Bookmark the permalink.

Напишіть відгук