Історія кланів UAT

На момент публикації статті спільнота кланів УАТ нараховує наступні клани UA_T, UA-T, UA__T, -UA-T, -UA_T, UA-TI (послідовність по даті створенню).

[UA_T] Українське Військо!

Клан створений 14.08.2011, засновник клану AREJ, командир клану Ostap_Bender_i_Botu.

До 2015 року клан був фактично найсильнішим українським кланом, одним з найпотужніших в Золотому Альянсі. Але з 2015 року через кризу в офіцерському составі розвиток та активність клану було втрачено, а на початку 2016 року частина граців клану, через абсолютну постіну бездіяльність командира AREJ, забажала перейти до UA-T. В січні 2016 року майже половина клану перейшло до кланів UA-T та UA__T. Але завдяки заступникам командира  –  фактично клан було збережено й поступово протягом 2016 року був відновлений состав та  активність клану. В січні 2017 році командування кланом передано Ostap_Bender_i_Botu, завдяки поточному командуванню та офіцерському составу клан активно грає на глобальній карті, івентах та кампаніях.

[UA-T] Українське Військо! “Сотня ім. Володимира Великого”

Клан створений 19.02.2012, засновник клану grubuy1982, командир клану 1941_TzaR_1945.

До 13.11.2015 клан-тег був [UA_T2] , після звільнення клан-тегу [UA-T] (Танковий корпус “Тайфун”) кланом AVISO, клан було переіменовано на [UA-T] Українське Військо! Сотня Сіроманців! Але на початку  2016му адміністрація гри примусила змінити назву,  переіменовано на [UA-T] Українське Військо! “Сотня ім. Володимира Великого”. Клан з початку заснування постіно активно розвивався. З 2014 року розвитком клану постійно займався заступник 1941_TzaR_1945 та  2016 році прийняв командування від засновника клану. Командир клану 1941_TzaR_1945 є одним з керівників Золотого альянсу, представляючи інтереси клану та спільноти в цілому, ініціатором створення сайту  українськевійсько.укр на платформі wot.pw.  З 2016 року UA-T є напотужнішим українським кланом, завдяки сильному офіцерському складу та зігранності гравців  активно грає на глобальній карті, івентах та кампаніях постіно займаючи високі позіції у всіх сезонних змаганнях, є одним з найпотужніших кланів в Золотому Альянсі.

 

[UA__T] Українське Військо! Залізна Сотня!

Клан створений 03.08.2013, засновник клану Twometr, командир клану _FerrousHundred_ (фактичне командування _temp_, nlite).

До кінця 2014 року розвитком клану займались Twometr и  Wesprem. З вересня 2014 активним розвитком і керівництвом клану займалися _temp_, nlite, прийнявши командування кланом. Клан був ініціатором заснування Українського альянсу кланів U-U (альянс входив в топ-10 по потужності в період з серпня 2014 р. – вересень 2015 р.). У вересні 2015го року було вирішено перейти до Золотого альянсу для обїднання кланів спільноти в одному альянсі та концентрації гри на ГК в абсолютному форматі. З 2015 року завдяки _temp_ та  nlite було створено сервер голосового звязку TeamSpeak server для спільноти кланів УАТ. Клан  є одним з напотужніших українських кланів, задяки сильному офіцерському складу та дружньому колективу активно грає на глобальній карті, івентах та кампаніях постіно займаючи високі позіції у всіх сезонних змаганнях.

 

[-UA-T] Українське Військо! “Сотня ім. Святослава Хороброго”

Клан створений 10.03.2014, засновник клану RTG777, командир клану Misha2507.

До 2015 року розвитком клану займались RTG777, CHIP100, Qantas. З 2015 року керівництво прийняв Misha2507, заяйвшись активним  розвитком клану. Клан являвся одним з найсильніших в Українському альянсі в 2014 -2015 році завдяки сильному офіцерському составу. З вересня 2015го року було вирішено перейти до Золотого альянсу для обїднання кланів спільноти в одному альянсі та концентрації гри на ГК в абсолютному форматі. Клан  є одним з найактивнивніших і  напотужніших українських кланів, активно грає на глобальній карті, івентах та кампаніях постіно займаючи високі позіції у всіх сезонних змаганнях.

 

 

 

[-UA_T] Українське Військо! “Запорізька Сотня”

Клан створений 03.04.2014, засновник клану Batya099, командир клану PanSvetlan (фактичне командування Andr62).  Фактично стабільний розвиток клан отримав з моменту очолення клану Andr62, завдяки цілеспрямованому офіцерському составу клану, був побудований стабільний ігровий колектив. Клан входив до вересня  2015 року до складу Українського альянсу U-U та мав вісоме значення для альянсу. З вересня 2015го року було вирішено перейти до Золотого альянсу для обїднання кланів спільноти в одному альянсі та концентрації гри на ГК в абсолютному форматі. “Запорізька Сотня” є одним з сильних та стабільних  українських кланів, активно грає на глобальній карті, івентах та кампаніях постіно займаючи високі позіції у всіх сезонних змаганнях.

 

[UA-TI] Українське Військо!-Титани

Клан створений 03.07.2015, засновник клану TITAN_UA_, командир клану K0MaHDuP_ua_ti (фактичне командування KapIIaTbI_JIbBiB). Фактично клан отримав активний зрост і прогресивний розвиток з приходом командира KapIIaTbI_JIbBiB, який очолив з жовтня 2016 року клан з офіцерами-однодумцями. Клан дуже добре відіграв 5ту Кампанію на Глобальній карті і отримав місце в спільноті кланів УАТ. З грудня 2016 року клан входить до Золотого альянсу. Українське Військо!-Титани є одним із найктивніших українських кланів,  який постіно має прогресивний розвиток, про що свідчить активна гра на гк в 2017 році.

До 2017 року в спільноті УАТ були клани UA-TX, UA-_T, UA_-T  але через втрату активності та неможливості поточного командування клнів представляти спільноту на найвищему рівні було прийнято рішення на згальних зборах командіирів кланів спільноти щодо вилучення вищевказаних кланів з товариства УАТ.

Досягнення кланів спільноти.

 Подія Рік [UA_T] [UA-T] [UA__T] [-UA-T] [-UA_T]  [UA-TI]
 ивента “Сумерки богов” “Мира в огне”“Второй Кампании”“Третьей Кампании”ивента “Армагеддон”ивента “Операция Сафари”

“Четвертой Кампании”

“Операции Тайфун”

ивента “Рождение титанов”

“Пятой Кампании”

 

 

Напишіть відгук